Kde jsem: Katalog > Auto-moto > GPS navigace do auta >

Garmin nüvi 2789T Lifetime Europe 45

Garmin nüvi 2789T Lifetime Europe 45

Cena produktu Garmin nüvi 2789T Lifetime Europe 45 není známa.

 

Popis produktu Garmin nüvi 2789T Lifetime Europe 45: Doživotní aktualizace 45 mapNavigace Garmin nüvi 2789T Lifetime Europe 45 nabízí bezplatnou doživotní aktualizaci map 45 zemí Evropy a možnost propojení s mobilní telefonem.* možnost propojení s ... > více informací


Garmin nüvi 2789T Lifetime Europe 45 - popis

nahoru

Doživotní aktualizace 45 mapNavigace Garmin nüvi 2789T Lifetime Europe 45 nabízí bezplatnou doživotní aktualizaci map 45 zemí Evropy a možnost propojení s mobilní telefonem.* možnost propojení s mobilním telefonem
* hlasové ovládání

Popis Navigace Garmin nüvi 2789T Lifetime Europe 45:Mezi přednosti navigace nüvi 2789 patří 7" velký, výborně čitelný displej s multidotykovou technologií pro snadnější ovládání. Přibližovat nebo oddalovat mapu je možné pomocí dvou prstů stejně jako je tomu u dnešních mobilních telefonů. Stojánek navigace je tzv. "Aktivní". V praxi to znamená snažší manipulaci se samotnou navigací, protože napájecí kabel s příjmačem dopravního hlášení je zapojen nikoli do přístroje, ale do stojánku. Když chce te rychle navigaci vyndat z auta tak stačí stisknout tlačítko ze spodu přístroje a navigaci sundat. U navigací bez aktivního stojánku je potřeba pokaždé odpojit i kabel z těla přístroje.

Detailní mapy s bezplatnou aktualizací

Řada nüvi 2789 obsahuje předehranou podrobnou mapu 45 zemí Evropy s bezplatnou doživotní aktualizací, která je dostupná až 4x do roka pomocí bezplatné aplikace Garmin Express.

Foursquare - milióny dalších bodů zájmu

S tak velkou databází bodů zájmu dokáže nüvi 2789 snadno vyhledat nejbližší firmu, obchod nebo restauraci. Databáze Foursquare je aktualizována bezplatně společně s mapovými podklady. Pokud používáte propojení navigace nüvi 2689 s aplikací Smartphone Link ve Vašem mobilním telefonu, máte podrobný přístup k nejnovějším datům Foursquare databáze včetně uživatelských hodnocení, cenách služeb či otevíracích dobách.

Bezplatné dopravní zpravodajství RDS-TMC
nüvi 2789T dokáže zdarma díky vestavěné rádiové anténě přijímat dopravní hlášení systému TMC. Výhoda pro řidiče spočívá v tom, že navigace automaticky vyhledává dopravní hlášení a v případě komplikace na zvolené trase vykreslí tuto do mapy a řidiče upozorní akusticky i vizuálně. Pokud to situace dovoluje a bude časové výhodnější se překážce vyhnout, pak navigace vypočítá náhradní trasu a upozorní na možnou časovou úsporu.

Garmin Real Directions™
Technologie Garmin Real DirectionsTM je schopna za jízdy řidiči poskytovat jasnější navigační instrukce, například: "Za nádražím odbočte vpravo". Díky těmto jasnějším hlasovým pokynům se můžete více věnovat řízení vozidla aniž by bylo nutné příliš často sledovat displej navigace.

Náhledy křižovatek
Navigace nüvi 2789 pomáhá řidiči na víceproudých komunikacích se správným zařazením do jízdního pruhu buď funkcí photoReal Junction View (fotonáhled křižovatky) nebo Active Lane Guidance (aktivní řazení do pruhů). Aktivní řazení do jízdních pruhů, narozdíl od fotografie, informuje řidiče pomocí živé simulace probíhající na displeji, ve kterém jízdním pruhu se má s automobilem držet.

Bluetooth® připojení
Navigace umožňuje připojení s mobilním telefonem a využití jako hlasitá hands-free sada v automobilu. K telefonování je poté využit vestavěný mikrofon a reproduktor samotné navigace. U většiny mobilních telefonů dochází k přenesení informace o volajícím, takže se na displeji navigace zobrazí jeho jméno a můžete dotykem hovor přijmout nebo odmítnout.

Hlasové ovládání navigace
Stejně jako navigace nejvyšší třídy umožňuje nüvi 2789 rozpoznávání hlasových příkazů v několika hlavních světových jazycích. Novinkou je nyní i možnost "namluvit" si příkazy pro ovládání hlavních funkcí navigace ve Vaší mateřštině a během jízdy tyto funkce ovládat pouze Vaším hlasem bez nutnosti se navigace dotknout.

Technické parametry
* Baterie - typ: dobíjecí Li-Ion
* Baterie - výdr: do 1 hod.
* Displej - rozlišení: 800 x 480 pix.
* Displej - typ: WVGA barevný TFT, podsvícený, Multi-Touch
* Displej - úhlopříčka: 7", 153 x 85 mm
* Dotykový displej
* Hmotnost: 352 g
* Provozní teplota: -20°C až 55°C
* Přijímač: Vysocecitlivý
* Rozměry zařízení: 196 x 112 x 18 mm
* Vysocecitlivý přijímač GPS

Parametry Navigace Garmin nüvi 2789T Lifetime Europe 45* Technická charakteristika: kategorie
* výrobce: Garmin
* velikost displeje v cm: 17,78 cm
* mapa: ČR + Evropa
* aktualizace map: Evropa-doživotně zdarma
* TMC-RDS: ano
* bluetooth: ano
* rozlišení displeje: 800x480 pixelů
* podpora karet: micro SD
* vodotěsnost: není
* velikost displeje v ": 7 "
* výška: 112 mm
* šířka: 196 mm
* hloubka: 18 mm
* hmotnost: 352 g
*

Výrobce Garmin
Typ Automobilové
Bluetooth
Informace o parametru Bluetooth
Ano
Lifetime
Informace o parametru Lifetime
Ano
Mapové oblasti Evropa
Hmotnost 352 g
Velikost displeje
Informace o parametru Velikost displeje
7 "

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Garmin nüvi 2789T Lifetime Europe 45 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kamery do auta nebo Autobaterie, Nabíječky autobaterií, Dětské autosedačky.

Nejlevnější Garmin nüvi 2789T Lifetime Europe 45 akční ceny - Levné Garmin nüvi 2789T Lifetime Europe 45

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Garmin nüvi 2789T Lifetime Europe 45 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Garmin nüvi 2789T Lifetime Europe 45 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii GPS navigace do auta.