Kde jsem: Katalog > Auto-moto > GPS navigace do auta >

Mio Spirit 5400 CZ/SK Lifetime

Mio Spirit 5400 CZ/SK Lifetime

Cena:

od 1 479 Kč do 1 699 Kč

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Mio Spirit 5400 CZ/SK Lifetime: Dejte sbohem bloudění a hledání S navigačním systémem GPS Mio Spirit 5400 CZ/SK Lifetime najdete cestu k cíli při jízdě automobilem i mimo něj. Dovede vás na jakékoliv místo v České nebo Sloven...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Všechny obchody

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Scorpion-elektro.com, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Scorpion-elektro.com popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Okay.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Okay.cz popsal.
Doprava zdarma
Info v obchodě
Do obchodu

Mio Spirit 5400 CZ/SK Lifetime - popis

Dejte sbohem bloudění a hledání

S navigačním systémem GPS Mio Spirit 5400 CZ/SK Lifetime najdete cestu k cíli při jízdě automobilem i mimo něj. Dovede vás na jakékoliv místo v České nebo Slovenské republice, najde vám parkovací místo a poradí, do jakého jízdního pruhu se máte zařadit.

Navigační systém GPS Mio Spirit 5400 obsahuje kompletní mapu České a Slovenské republiky se všemi dopravními komunikacemi, značkami, křižovatkami i místními památkami nebo dalšími místy, která by vás mohla zajímat. Má předinstalovanou zkušební tříměsíční verzi databáze radarů, abyste věděli, na jakých úsecích si dát pozor. Ve městech vám zobrazí parkovací místa v okruhu 1 km od pozice, ve které se nacházíte, takže bloudění a hledání můžete dát sbohem.

S Mio Spirit se neztratíte na cestách autem ani pěšky
GPS Mio Spirit vám pomůže s hledáním cesty, ať jste za volantem nebo na vlastních nohách. Režim chůze s 2D mapou je k nezaplacení při procházkách městem, ať už hledáte působivé historické památky, místo schůzky nebo jdete za zábavou. Najde vám nejbližší body zájmu nebo vyhledá vaše vlastní. Navigace se ovládá pomocí dotykového displeje s rozlišením 480 x 272 px. V ceně je i doživotní aktualizace map, do kterých tak nemusíte investovat už ani korunu.

Zorientujte se na každé křižovatce nebo dálnici
Funkce Lane Guidance vás udrží ve správném pruhu na každé rychlostní silnici nebo křižovatce, která vám přijde do cesty. Software Spirit vám zobrazí trojrozměrný náhled křižovatky i s dopravním značením, takže se můžete připravit téměř na cokoliv, co leží před vámi. Funkce IQ Routesa SmartRoutes™ sbírají informace o provozu ostatních řidičů a na jejich základě optimalizují vaši trasu. Dojedete tak do cíle rychleji a efektivněji. Váš styl řízení sleduje funkce LearnMe Pro s cílem poskytnout vám trasu, která pro vás bude nejpohodlnější.

Pokud budete chtít vyrazit mimo ČR a SR dále do Evropy, můžete využít službu Půjčování map a vypůjčit si mapu jakékoliv země na 3, 7 nebo 30 dní a ušetřit tak až 80 % nákladů ve srovnání se zakoupení nové mapy. Navigace Mio Spirit 5400 je vybavena efektivním plánovačem výletů. Ten můžete spustit přímo na navigaci s možností nastavení více bodů na trase i s jejich prioritou. Nebo využijte aplikaci MioMore Desktop a naplánujte si svá dobrodružství na počítači.

Navigace Spirit 5400 LM obsahuje doživotní aktualizace map a tak už se nikdy nebudete muset starat o nové mpay nebo změny v silniční síti. Spirit 5400 LM vás zavede novými silnicemi i na nové adresy bez zaváhání. Navigace Mio Spirit 5400 LM přináší nový standard v pohodlnosti plánování tras a navigace. Navigace Mio Spirit 5400 LM je vybavena všemi prvky, které jsou na cestách nezbytné. Je vybavena pokročilými technologiemi plánování trasy které vždy vyberou tu nejlepší trasu, a funkcí Parkovací asistent, která poskytuje velkou výhodu při hledání parkovišť.

Předinstalovaná databáze radarů

Předinstalovaná databáze radarů, zkušebně na 3 měsíce - budete vždy vědět, kde jet extra opatrně.

Parkovací asistent
Navigace Mio byla navržena tak, aby umožňovala ještě snazší nalezení parkovacích míst. Nová funkce Parkovací asistent automaticky zobrazuje seznam parkovišť, když se přiblížíte do vzdálenosti 1 km od cíle. Nemusíte tak hledat místo pro parkování.

Jděte ještě dál
Mio funguje brilantně jak v automobilu, tak mimo něj. Díky režimu chůze s 2D mapou se můžete procházet po městech a užívat si památek. Můžete také objevovat nová místa nepřístupná pro automobily. Teď můžete skutečně objevovat víc.

Plánovač výletů
Spirit 5400 LM přichází s výkonným plánovačem výletů autem, který Vám umožní plánovat výlety z pohodlí domova prostřednictvím počítače a MioMore Desktop. Výlet si můžete také naplánovat přímo na přístroji, kde je možné nastavit více bodů na trase, jejich prioritu pro optimalizaci trasy a máte navíc možnost využít i náhledu trasy s její simulací.

Půjčování map

I když pojedete na krátkou cestu do země, jejíž mapy nejsou v zařízení k dispozici, budete moci vaši navigaci použít. Služba Půjčování map umožňuje zapůjčit si mapu dané země na 3, 7 nebo 30 dní, čímž uspoříte až 80 % nákladů ve srovnání s pořízením mapy nové.

Nový přístup k jízdním pruhům a křižovatkám

Díky funkci Lane Guidance budete při odbočování vždy ve správném jízdním pruhu, což se na stávajících rušných silnicích určitě hodí. Software Spirit rovněž nabízí realistické a trojrozměrné zobrazení křižovatky i s důležitými dopravními značkami, které umožňuje ještě před příjezdem k výjezdu či křižovatce získat více času pro pochopení situace před vámi.

Blízko mne
Najděte nejbližší body zájmu nebo vložte vaše vlastní.

Spoken Street Names

IQ Routes™

IQ Routes™ sbírá reálné informace o provozu od ostatních řidičů aoptimalizuje na základě těchto informací vaší trasu

Simulace na základě rychlosti vás provede tunely.

Najdi mé auto
Uložte si pozici svého auta a vždy najdete cestu zpět, kde jste zaparkovali.

LearnMe Pro™
Zdokonalená funkce LearnMe Pro™ sleduje a studuje váš styl řízení s cílem poskytnout vám trasy vytvořené na míru.

Doživotní aktualizace map

Můžete tak mít k dispozici nejaktuálnější mapy po dobu životnosti vašeho přístroje Mio, a to maximálně 4krát ročně. Díky aktuálním informacím vás na cestách už jen tak něco nepřekvapí.

SmartRoutes™
Navigace Spirit 5400 LM je vybavena technologií SmartRoutes™, která využívá informace získané od milionů řidičů za účelem vypočítání co nejlepší trasy. Vždy tak naleznete lepší trasu a dojedete do cíle rychlejším a efektivnějším způsobem.

Specifikace

Hardware
Typ procesoru Mstar 800 MHz
TMC volitelně
Dotykový displej ano
Barevný displej ano
Display resolution 480 x 272
Rozlišení displeje 10.9cm (4.3")
Šířka(mm) 120
Výška(mm) 80
Hloubka(mm) 13
Hmotnost(gr) 134
AV vstup ne

Software
Doživotní aktualizace map ano
Lifetime Safety Camera Updates ne
Informace o rychlostních limitech ano
Hlasové navádění s jmény ulic(TTS) ne
Řazení do jízdních pruhů ano
IQ Routes™ ano
3D náhledy na odbočení ano
LearnMe Pro™ ano
Jděte ještě dál ano
Plánovač výletů ano
Blízko mne ano
Najdi mé auto ano
Průvodce tunely ano
Hlasové ovládání ne
Přehrávač médií ne
Hands-free Bluetooth® hovory ne
Volitelný Optional (1 Month Free Trial)

Dokumentace k tomuto produktu

* Mio Spirit series_User Manual_1.8P_CS.pdf (Návod k použití CZ, 8.81 MB)
* Vlastnosti: Typ navigace
* Bluetooth
Technologie která umožňuje bezdrátový přenost dat. ">Bluetooth: Ne
* Hlasové ovládání: Ne
* Mapy
* Typ mapy: ČR Lifetime, SK Lifetime
* Paměťové karty a sloty
* Podporované paměťové karty / typ karty: SD Card
* Displej
* Rozlišení displeje: 480 x 272 bodů
* Úhlopříčka displeje
Výrobci udávají velikost displeje v palcích (jedná se o měrnou jednotku, kdy 1" = 2,54 cm). Rozměr displeje se měří úhlopříčně.

'>Úhlopříčka displeje: 4,3"
* Další parametry
* TMC-RDS přijímač
RDS-TMC (Radio Data System - Traffic Message Channel) je služba, která je určena k poskytování dopravních a cestovních informací před a během jízdy řidiči. Tato služba integruje veškeré relevantní informace a poskytuje tak řidiči možnost optimalizovat svoji trasu.">TMC-RDS přijímač: volitelné
* Rozměry
* Šířka výrobku: 8.0 cm
* Výška výrobku: 12.0 cm
* Hloubka výrobku: 1.3 cm
* Hmotnost výrobku: 0.1 kg
* Šířka balení: 13.5 cm
* Výška balení: 15.0 cm
* Hloubka balení: 8.0 cm
* Hmotnost balení: 0.4 kg

Výrobce Mio
Typ Automobilové
Bluetooth
Informace o parametru Bluetooth
Ano
USB Ano
Lifetime
Informace o parametru Lifetime
Ano
Mapové oblasti Česká a Slovenská republika
Hmotnost 134 g
Velikost displeje
Informace o parametru Velikost displeje
4.3 "

Mio Spirit 5400 CZ/SK Lifetime - recenze

Nejlepší navigace do auta - recenze a tipy pro rok 2017 | ChytrýVýběr.cz

ChytrýVýběr.cz
13.07.2017 - 16:34:55

Nejlepší­ navigace do auta | Testado

Testado.cz
07.09.2016 - 09:31:35

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Mio Spirit 5400 CZ/SK Lifetime užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kamery do auta nebo Nabíječky autobaterií, Autobaterie, Alu kola.