Kde jsem: Katalog > Auto-moto > GPS navigace do auta >

NAVITEL T700 3G Europe Lifetime

NAVITEL T700 3G Europe Lifetime

Cena produktu NAVITEL T700 3G Europe Lifetime není známa.

 

Popis produktu NAVITEL T700 3G Europe Lifetime: Ideální pomocník na cesty Patříte k těm, kteří tráví spoustu času hledáním správné trasy vaší cesty autem? Tím správným řešením může být právě navigační systém GPS NAVITEL T700 3G. O veškerém děn...  Více informací


NAVITEL T700 3G Europe Lifetime - popis

Ideální pomocník na cesty
Patříte k těm, kteří tráví spoustu času hledáním správné trasy vaší cesty autem? Tím správným řešením může být právě navigační systém GPS NAVITEL T700 3G. O veškerém dění na vašich cestách budete mít přehled na 7palcovém dotykovém displeji. Navigace NAVITEL T700 3G poskytuje detailní mapy Evropy, Ruska a Kazachstánu (47 zemí) s doživotními aktualizacemi map zdarma a to až 4x ročně. Kompletní ovládání navigace je v češtině. Jistě vás potěší celá řada praktických funkcí, jako je například asistent jízdních pruhů, databáze bodů zájmu či databáze radarů. Na cestě vás již nic nepřekvapí!

Nechte si svou trasu naplánovat
Pokud po usednutí do auta máte rádi, když se nemusíte soustředit na nic, než jen na řízení a s čistou hlavou si vychutnávat požitek z cestování, je navigace GPS Navitel T700 3G jako stvořená právě pro vás. Přístroj sám trasu naplánuje a bez sebemenších obtíží vás dovede na místo určení s elegancí a jistotou. Nechybí dokonalé navádění při zařazování do jízdních pruhů, které se velmi hodí při průjezdech složitějšími křižovatkami a při odbočování.

Navíc tento software poskytuje vždy tu nejrychlejší trasu v jakoukoliv denní dobu. Díky GPS Navitel T700 3G budete mít k dispozici také vylepšená upozornění na radary, která vám vždy řeknou, že se blížíte k měřenému úseku a připomenou vám maximální povolený rychlostní limit. V době jízdy jsou také v plné polní připraveny podrobné hlasové pokyny, několik možností, jak vyhledávat na mapě cíl a průjezdní místa, nebo mapy všech evropských zemí doživotně zdarma, včetně Ruska a Kazachstánu.

Kvalitní displej, výkonný procesor
Navigace GPS Navitel T700 3G je vybavena kvalitním a velmi dobře čitelným displejem o úhlopříčce 7 palců. Co stojí rozhodně za zmínku, je velmi zdařilé rozlišení displeje, které se vymyká běžným navigačním systémům podobné cenové kategorie. Díky hodnotě 1024 x 600 pixelů si na dotykovém displeji vychutnáte veškeré vychytávky, které tento přístroj nabízí. Nemusíte se také bát zasekávání navigace, při potřebě najít něco skutečně rychle. Procesor o výkonu 1300 MHz se postará o skutečně dokonale plynulý chod celého zařízení, včetně okamžitého výpočtu trasy i okamžitého přiblížení mapy.
Doplňkové služby
Navigační systém GPS Navitel T700 3G disponuje integrovanou technologií Bluetooth, díky které se bezproblémově připojíte k jakémukoliv kompatibilnímu mobilnímu telefonu a budete tak moci využívat bezdrátové handsfree volání.

Zdokonalené vyhledávání takřka pro celou Evropu
Při zadávání cíle trasy již nemusíte složitě zadávat veškeré atributy, jako jsou stát, město, ulice, číslo popisné, atd. Tak tomu bylo u starších navigačních systémů. Nyní pomocí rozšířených možností vyhledávání napište jednoduše pouze např. název ulice a číslo a GPSka si už sama poradí. Pokud je název příliš obecný, dodejte už jen například název města a dále si nelamte hlavu.

Navigační systém disponuje vysokým pokrytím map po celé Evropě, stoprocentních znalostí dosahuje i v zemích, které svou větší částí leží v Asii, jako jsou Kazachstán nebo Rusko. Díky vnitřní paměti o kapacitě 16 GB se nemusíte bát naplánovat si celoevropský výlet a užít si naplno všechny zážitky, aniž byste se museli starat, jestli jste náhodou nezabloudili.

NAVITEL T700 3G je tablet s předinstalovanými mapami pro rychlou a přesnou navigaci. Tento tablet s operačním systémem Android disponuje 7-palcovým dotykovým displejem založeným na technologii IPS. 4-jádrový procesor s frekvencí 1.3 GHz zajišťuje okamžitý výpočet trasy, hledání adres i rychlé přiblížení mapy.

Předinstalovaný navigační software Navitel Navigator nabízí pokročilé navigační funkce jako například upozornění na radary a dopravní kamery, podrobné hlasové pokyny, několik možností vyhledávání, alternativní trasy a mnohé další. K dispozici jsou mapy všech evropských zemí, Ruska a Kazachstánu s doživotní aktualizací zdarma.

Tablet podporuje 3G, Bluetooth a Wi-Fi. K dispozici jsou 2 sloty pro SIM kartu a slot pro microSD kartu o velikosti až 32 GB. Vnitřní paměť o velikosti 16 GB umožňuje stahování dalších map a aplikací. Balení obsahuje kompletní příslušenství pro použití tabletu jako navigačního zařízení v autě.

Mapy všech těchto států obsahují obytnou a průmyslovou infrastrukturu měst a obcí, adresní informace, podrobnou silniční síť včetně všech ulic a silnic i s ohledem na dopravní situaci, mimoúrovňové křižovatky, kruhové objezdy a další důležité informace. K dispozici je obsáhlá databáze bodů zájmu POI (čerpací stanice, bankomaty, restaurace apod.) a databáze SPEEDCAM, upozorňující řidiče na radary, dopravní kamery a zpomalovací prahy.
Doživotní aktualizace zdarma.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

Navigace
Software Navitel Navigator
Předinstalované mapy Albánie, Andorra, Belgie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Černá Hora, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Gibraltar, Chorvatsko, Island, Itálie, Kazachstán, Kypr, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Makedonie, Malta, Moldavsko, Monako, Německo, Nizozemsko, Norsko, ostrov Man, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Řecko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Spojené království, Srbsko, Švédsko, Švýcarsko, Ukrajina, Vatikán
Možnost instalace dalších map ano
Hlasové povely ano
Upozornění na SPEEDCAM ano
Časový výpočet trasy ano

Displej
Typ displeje IPS
Velikost displeje 7"
Rozlišení displeje 1024x600
Dotykový displej ano
Podsvícený displej ano

Obecné
Operační systém Android 6.0
CPU Cortex-A7 Quad core (MTK8321)
Frekvence CPU 1.3 GHz
Vnitřní paměť 16 GB
RAM 1GB
SD karta až 32 GB
Kapacita baterie 2800 mAh

Připojení
Wi-Fi ano
2G/3G ano
Bluetooth ano
Dualní SIM ano
3.5 mm audio jack ano

Výrobce Navitel

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu NAVITEL T700 3G Europe Lifetime užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kamery do auta nebo Nabíječky autobaterií, Autobaterie, Alu kola.